gebeliktesti-clearblue1


Clearblue Dijital Gebelik Testi

49,00 TL
*ücretsiz kargo

Birçok ev tipi gebelik testinin, kullanıcılarda emin olamama ve sonuçları net yorumlayamama sorunu yaratmasına çözüm olarak geliştirilmiş Clearblue, aynı zamanda dünyanın ilk dijital gebelik testidir.


99uyariÇok Hassas
Hemde kaç haftalık gebe olduğunuzu ekranda gösterir
Gebelik hormonunun salgılandığı ilk günden itibaren %99 oranında doğruluk kanıtlanmıştır.

 preg24 gün’e kadar erken test

Periyod doneminize 4 gun kala kullanabilirsiniz.

2

Hatasız Açık Dijital Sonuç
3 dakika içerisinde ‘Hamile’ veya ‘Hamile değil’ sonucu ekranda belirecektir

erken-gebelik-testleri

Standart gebelik testleri tek veya cift cizgi sonuclarinin ve bu cizgilerin silik veya belirgin oldugunun ne anlama geldigini anlamak bir hayli zordur. Clearblue dijital gebelik testi bu standart gebelik testlerine cozum olarak kullaniciyi net bilgilendirmek uzere gelistirilmistir. Clearblue ayni zamanda eger hamile iseniz kac hafta hamile oldugunuzu ekranda gosterir.

gebelik-testi-satin-al

Clearblue, test süreci boyunca kadına güven verir; sonucunu da ekranda Pregnant veya Not Pregnant şeklinde kelimelerle gösterir. Net sonuç, kolay kullanım, günün herhangi bir saatinde testi yapma rahatlığı, adetin geciktiği ilk günden itibaren kullanılabilme imkanı Clearblue Dijital Gebelik Testi benzersiz kılmaktadır.

Clearblue Dijital Gebelik testinin, kapsamlı laboratuar çalışmalarında idrardaki hcG hormonunun varlığını %99’un üzerinde güvenilirlikte tesbit ettiği kanıtlanmıştır.
* Laboratuar testinde, % 98 hamile sonuçlar,% 97 beklenen dönemde bir gün önce tespit edildi
% 90 2 gün önce tespit edildi. % 65 3 ve 4 gün önce.** Daha sonra ultrason partner taraması ile anlaşarak ‘Hafta’ sonuç% 97. +/- 5 gün kalma ultrason sonuçları karşılaştıran 187 kadın (gebe beri 1-2, 2-3, 3+ hafta) çalışmalara dayanmaktadır.

– Her zaman Gebe Gösterge ile bir Clearblue Dijital Gebelik Testi yapmadan önce dikkatli bir talimat broşürü okuyunuz. Eğer süresi nedeniyle günden itibaren test ediyoruz, size hamile olmadığını öğrenmek için günün herhangi bir zamanda test edebilirsiniz. Eğer erken test ediyorsanız ve doğru Gebe Gösterge sonuç için, günün ilk idrar kullanmanız gerekir. Sizin dijital gebelik testi yapmadan önce çok fazla sıvı içme kaçının. Test etmek için ne zaman hazır, folyo ambalajından test çubuğu çıkarın ve mavi kapağı çıkarmak. Hemen test kullanın

test1

test2Sadece 5 saniye için idrar akışında aşağı bakacak sadece emici ucu yerleştirin.Dijital gebelik testi sopa geri kalanı ıslanmasına dikkat edin.

Ya da bunun yerine temiz ve kuru bir kap içinde idrar örneği toplayabilir. Sadece 20 saniye için idrarda alta gelecek emici ucu yerleştirin. – Sen kapağı değiştirin ve dijital gebelik testi sopa düz koymak isteyebilirsiniz.

 

test2– Ucu aşağı doğru veya sonuç için beklerken dijital gebelik testi sopa düz koymak tutun. Onemli: Test boyunca asla emici ucu yukarı bakacak şekilde tutmayin

test3Hafta Göstergeli Clearblue Dijital Gebelik Testi yaptıktan sonra 3 dakika bekleme sembolü testi çalıştığını göstermek için yanıp söner. Bekle sembolü yanıp sönmesi durduğunda da sonuç görünecektir.

3 dakika içinde, son sonuç görüntülenecektir – Bu Gebe Gösterge sonucu önce görüntülenecek ‘Hamile’ sonucu mümkündür. Sizin Gebe Gösterge sonucunu görmek için yanıp sonecektir, durana kadar bekleyin. – Sizin sonucu yaklaşık 24 saat boyunca ekranda kalır

Sonuçlar Ne zamandan beri gebe oldugunuz
Doktorunuzun gebelik tarihi ne zaman olacaktı (28 gün döngüsüne dayalı)
1 Sonucunuz hamile değil
preg3 Sonucunuz Hamile olduğudur
ve yaklaşık 1-2 hafta önce hamile kaldı.
Doktor bu sonucu 3-4’uncu hafta soyleyebilirdi.
3 Sonucunuz Hamile olduğudur
ve yaklaşık 2-3 hafta önce hamile kaldı
Doktor bu sonucu 4-5’nci hafta soyleyebilirdi.
4 Sonucunuz Hamile olduğudur
ve fazla 3 hafta önce hamile kaldı.
Doktor bu sonucu 5+ hafta soyleyebilirdi.